باقریان: ملی پوشان با توجه به شرایط کیش اردوی متفاوتی را تجربه کردند

[ad_1]

سرپرست تیم ملی شنا زنان گفت: ملی پوشان با توجه به شرایط آب و هوایی کیش اردوی متفاوتی را تجربه کردند، خداراشکر کم و کاستی پیش نیامد و آن‌ها توانستند با برنامه های مربی تیم ملی، پیش روند.

شهزاد باقریان بعد از پایان اولین مرحله اردوی تیم ملی شنای زنان در گفت و گو با ایسنا، گفت: این مرحله از اردو به همت فدراسیون شنا و میزبانی جزیره کیش انجام شد. بچه‌ها خیلی خوب، عالی و متعهد برخورد کردند و به موقع سر تمرینات حاضر شدند.

او در ادامه افزود: ملی پوشان در مهمانسرای سازمان منطقه آزاد کیش اقامت داشتند. شرایط اقامتی و تغذیه برای ملی‌پوشان به خوبی فراهم شد. مدیر و معاون سازمان ورزش منطقه آزاد کیش برای سهولت و آسایش ورزشکاران بسیار زحمت کشیدند تا همه کارها به خوبی پیش رود.

سرپرست تیم ملی شنا زنان گفت: البته ملی پوشان با توجه به شرایط آب و هوایی کیش اردوی متفاوتی را تجربه کردند. گرما زیاد بود و هوا بسیار شرجی بود. اما خداراشکر کم و کاستی پیش نیامد و آن‌ها توانستند با برنامه های مربی تیم پیش روند.

باقریان ضمن تشکر از رییس فدراسیون شنا و نایب رییس زنان بیان کرد: باید از رییس فدراسیون جناب رضوانی و نایب رییس زنان سرکار خانم ورنوس تشکر کنم که بعد از چندین سال دوباره تیم ملی را تشکیل دادند.

او ادامه داد: امیدوارم ملی پوشان با همت و پشتکار زیاد در رقابت های آتی مقام های  چشمگیری کسب کنند و باعث افتخار ایران و ایرانیان شوند و با موفقیت‌های خود گوشه ای از زحمات فدراسیون را جبران کنند.

باقریان در پایان گفت: امیدوارم این تیم و اردوها تداوم داشته باشد. برای برگزاری این اردوی منظم باید از تمامی مسئولان ورزش جزیره کیش و فدراسیون شنا تشکر کنم.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *