جودو گرندپری چین/ مدال برنز در انتظار رشنونژاد

[ad_1]

در نخستین روز از پیکارهای جودو گرند پری چین، محمد رشنونژاد، نماینده وزن منهای ۶۰ کیلوگرم ایران برای کسب نشان برنز به مصاف جودوکار روس می‌رود.

به گزارش ایسنا، در نخستین روز از پنجمین مرحله رقابت‌های جودو گرند پری در سال ۲۰۱۷ که از صبح امروز (جمعه) در شهر هوهات کشور چین در حال پیگیری است، در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم در شرایطی ۲۱ جودوکار از ۱۳ کشور با هم به رقابت پرداختند که محمد رشنونژاد نماینده ایران در این وزن برای کسب نشان برنز مبارزه می کند.

رشنو نژاد در مرحله نخست استراحت داشت سپس در یک هشتم نهایی، تورنیکه جاکادویا از هلند و دارنده عنوان قهرمانی جوانان اروپا در سال ۲۰۱۷ را از پیش رو برداشت.

رشنونژاد در ادامه و در یک‌چهارم نهایی مقابل تورو شیشیمه از ژاپن و نفر نهم رنکینگ لیست جهانی و دارنده نشان برنز جهان در سال ۲۰۱۵ و دو عنوان قهرمانی گرند پری و گرند اسلم در سال ۲۰۱۷ در مدت زمان ۲ دقیقه و ۲۶ ثانیه ایپون شد و از رسیدن به دیدار نیمه نهایی بازماند.

رشنونژاد سپس در گروه بازنده‌ها در نخستین مبارزه خود رستم ابرایف نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ از قزاقستان را ایپون کرد و راهی دیدار رده‌بندی شد.

رشنونژاد برای کسب نشان برنز این رقابت‌ها مقابل رابرت شویدوبادزه قهرمان سال ۲۰۱۷ اروپا و دارنده دو نشان برنز گرند اسلم سال ۲۰۱۷ از روسیه به روی تاتامی خواهد رفت.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *