امیدوارم گیتی پسند قهرمان شود/نمایندگان ژاپن و چین تیم‌های خطرناکی هستند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی پاسبانی سرپرست تیم گیتی‌پسند در مورد آخرین شرایط و وضعیت این تیم گفت:‌ ما از روز دوشنبه از اصفهان که حرکت کردیم در سفر 24 ساعته وارد شهر هوشی‌مینه ویتنام شدیم و بعد از چند ساعت استراحت تمرین کوتاهی داشتیم.

پاسبانی در پاسخ به این سؤال مبنی بر این که همه تیم‌های حاضر در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا روی نماینده ایران گیتی‌پسند حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند، گفت:‌ گیتی‌پسند از پرافتخارترین تیم‌های ایران و آسیا است و همه به خوبی به فوتسال ایران شناخت کافی دارند و امیدوارم همانطور که تیم‌ها می‌گویند تیم گیتی‌پسند قهرمان شود و این قهرمانی را درون زمین به اثبات برسانیم.

وی همچنین در رابطه با تیم‌های نماینده ژاپن و چین که با تیم گیتی‌پسند در یک گروه قرار دارند، گفت: هر دو تیم از تیم‌های خوب آسیا هستند با این تفاوت که امسال هم نماینده چین و هم نماینده ژاپن برای اولین‌بار است که در این مسابقات شرکت می‌کنند و در سال‌های قبل تیم‌های دیگری از این دو کشور در تورنمنت حضور داشتند. هر دو می‌توانند برای ما خطرناک باشند و بچه‌ها سعی می‌کنند که این دو تیم را شکست دهند و برای قهرمانی گام محکمی بردارند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *