اشتباه عجیب طیبی؛ قرارداد همزمان با پارس جنوبی و یک باشگاه قطری!/پرداخت خسارت به تیم ایرانی یا ادامه بازی در لیگ برتر؟

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد طیبی امروز بعد از بازی دوستانه پارس جنوبی با تیم خونه به خونه جلسه‌ای نسبتا طولانی با بهرام رضائیان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در کنار زمین برگزار کرد. 

بعد از این جلسه بازیکن با اخلاق تیم پارس جنوبی با ناراحتی ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

کنکاش خبرنگار فارس نشان می‌دهد که محمد طیبی در اقدامی عجیب و غیر حرفه‌ای دو قرارداد با دو باشگاه ایرانی و قطری امضا کرده است. در واقع طیبی بعد از عقد قرارداد با پارس جنوبی، مرتکب اشتباه غیر حرفه‌ای شده و یک قرارداد هم با یک باشگاه قطری امضا می‌کند.

اکنون طیبی دو راه بیشتر ندارد یا در ایران و تیم پارس جنوبی بماند و بازی کند یا به تیم قطری ملحق شود.

کادرفنی و مدیریت باشگاه پارس جنوبی به این بازیکن اعتقاد دارند و تمایل دارند که او فصل آینده در این تیم بازی کند بخصوص اینکه طیبی در همه اردوها و سفرها همراه تیم پارس جنوبی حضور داشته است.

با این حال اگر طیبی بخواهد تیم قطری را انتخاب کند مجبور است طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران تمامی هزینه‌هایی که باشگاه پارس جنوبی برای این بازیکن در مدت 50 روز گذشته کرده و ضرر و زیان باشگاه را هم بپردازد که رقم نسبتا سنگینی می‌شود. مدیران و کادرفنی باشگاه پارس جنوبی به او محبت زیادی داشته‌اند و حتی بازوبند کاپیتانی را هم به این بازیکن داده بودند.

مسئولان باشگاه پارس جنوبی به طیبی تا روز شنبه صبح فرصت داده‌اند که او تکلیفش را مشخص کند که می‌خواهد در ایران بماند و در تیم پارس جنوبی پرهوادار بازی کند و به تیم ملی برسد یا اینکه راهی قطر شود و خسارت سنگینی را به باشگاه پارس جنوبی بپردازد.

انتهای پیام/آ

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *