اگر از من بخواهند فردا روی نیمکت نفت می‌نشینم/اگر آقایان توانایی انتقال نفت را ندارند کار را به دیگران بسپارند

[ad_1]

ناصر فریاد شیران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود این احتمال وجود دارد فردا او به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم نفت تهران بنشیند، گفت: باور کنید از سوی باشگاه تا الان کسی با من در این خصوص صحبت نکرده است اما یک چیزی را باید در نظر داشت و آن اینکه فردا روز مهمی نه تنها برای باشگاه نفت بلکه برای کل فوتبال ایران است. چرا که فردا تماشاگران زیادی به استادیوم می‌آیند و تماشاگران میلیونی این بازی را می‌بینند.

وی ادامه داد: من سال‌ها در تیم نفت خون دل خوردم و عاشق این تیم هستم. موی من در نفت سفید شده و برای این باشگاه زحمات زیادی کشیده‌ام و اگر از من برای بازی فردا چنین درخواستی بشود این کار را خواهم کرد چرا که مدرک معتبر مربیگری دارم و سال‌ها در همین نفت مربیگری کرده‌ام.

فریاد شیران در خصوص بحث انتقال باشگاه نفت که هنوز انجام نشده است، تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای که توانایی انجام این کار را نداشتند نتوانستند این کار را انجام دهند. این خیلی بد است که یک باشگاه با 15 – 16 میلیارد تومان مالکیتش تغییر نمی‌کند اما می‌بینیم وزارت نفت بزرگترین قرارداد نفتی بعد از انقلاب را امضا می‌کند. آقایان اگر نمی‌توانند این کار را انجام دهند بروند و بگذارند کسانی که توانایی کار کردن دارند به این مسائل رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *