نوری: امیدوارم شرمنده هواداران تراکتور نشویم

[ad_1]

ورزش سه: هافبک تیم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش در لیگ برتر هفدهم نتایج خوبی کسب کند.

محمد نوری در حاشیه تمرین تیم تراکتورسازی درباره شرایط تیمش در آستانه لیگ برتر هفدهم اظهار داشت: با تمرینات منظمی که زیرنظر کادر فنی برگزار می‌کنیم روز به روز آماده‌تر می‌شویم و در فاصله باقی مانده تا آغاز لیگ یک بازی دوستانه مقابل گسترش‌فولاد انجام خواهیم داد تا با آمادگی لازم وارد مسابقات شویم.

وی درباره دیدارهای تدارکاتی تراکتورسازی بیان کرد: بالاخره این بازی‌ها نقاط ضعف و قوت تیم را نمایان می‌کند و همچنین به بازیکنان کمک می‌کند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند، لذا قطعاً تأثیرگذار هستند.

هافبک تراکتورسازی تبریز درخصوص اردوی تیمش در تهران نیز تصریح کرد: ما بیشتر به خاطر اینکه در تبریز حریف تدارکاتی نداشتیم، اردوی خود را در تهران برپا کردیم. به نظرم در مجموع اردوی خوبی بود و با انجام 3 بازی دوستانه روند آماده‌سازی‌مان بهتر شد.

نوری قرعه تیمش در شروع لیگ‌برتر را سخت دانست و بیان داشت: قبول دارم قرعه دشواری داریم اما برای اینکه بتوانیم از نام و اعتبار تراکتور و هوادارانش دفاع کنیم باید در همه بازی‌ها با جان و دل بازی کنیم. ان‌شاءالله هواداران‌مان از تیمشان حمایت خوبی انجام دهند تا نتایجی در خورِ شأن تراکتورسازی کسب کنیم و شرمنده آنها نشویم.

نوری در پایان درباره مصدومیت هادی محمدی افزود: واقعاً برای مصدومیت محمدی خیلی ناراحت شدم و امیدوارم هر چه زودتر به میادین بازگردد. ما روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم که متاسفانه آن اتفاق تلخ برایش افتاد و او را از دست دادیم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *