مسابقات نیمه‌کاره رها شد/ 8 میلیون بدهید، اردو بروید!

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات مرحله اول رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان روز چهارشنبه در حالی برگزار شد که این مسابقه حاشیه‌های زیادی هم به دنبال داشت.

به گفته یکی از مربیان حاضر در این مسابقه قرار بود این رقابت انتخابی از ساعت 9 آغاز شود، اما با تاخیری 2 ساعته از ساعت 11 شروع شد و همین موضوع باعث شد تا مسابقات تا دیروقت ادامه پیدا کرده و در نهایت نیز نیمه‌کاره رها شود.

مسابقات بعدازظهر روز چهارشنبه تا مرحله یک‌چهارم نهایی پیش رفت اما با توجه به تاریکی هوا، مسئولان برگزاری اعلام کردند ادامه مسابقه فردا برگزار شود، همین موضوع اعتراض کمانداران شهرهای دیگر را به دنبال داشت مبنی بر اینکه جای خوابی در تهران ندارند.

فدراسیون بعد از این اتفاق اعلام کرد مرحله یک چهارم را دوباره در زمان دیگری برگزار می‌کند، اما با توجه به اینکه در برخی ماده‌ها برندگان مشخص شده‌ و در برخی ماده‌ها نه، دوباره این تصمیم فدراسیون اعتراض شرکت‌کنندگان را به دنبال داشت. این اتفاقات در نهایت باعث شد تا مسئولان برگزاری تصمیم دیگری گرفته و اعلام کنند تمامی ورزشکارانی که به مرحله یک‌چهارم راه پیدا کرده‌اند به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند!

در حالی این صحبت‌ها را یکی از مربیان شرکت‌کننده اعلام کرده که شهریاری مسئول برگزاری مسابقات نظر دیگری دارد.

وی در گفت‌وگو با فارس درباره این اتفاقات گفت: ما در این دوره برخلاف سال گذشته شرکت‌کنندگان زیادی داشتیم. 162 نفر در این دوره ثبت‌نام کرده‌ بودند. تعداد از ورزشکاران نیز پول خود را برای ورود به مسابقات واریز کرده بودند اما ثبت‌نامی انجام نشده بود به همین دلیل ثبت‌نام صبح روز مسابقه انجام شد. این دلیل تاخیر در آغاز مسابقات است.

مسئول برگزاری مسابقات همچنین درباره اینکه چرا مسابقات نیمه‌کاره رها شد، اظهار داشت: قرار بود 8 نفر برتر به تیم ملی راه پیدا کنند که مشخص شدند.

به گزارش فارس، این مربی شرکت‌کننده در لیگ در ادامه صحبت‌های خود با فارس اعلام کرد فدراسیون از هر ورزشکاری که به تیم ملی راه پیدا کرده، خواسته برای برگزاری اردو در کره جنوبی 3300 دلار معادل 8 میلیون تومان پرداخت کند.

با توجه به اینکه المپیک نوجوانان قرار است در سال 2018 به میزبانی بوینس‌آیرس برگزار شود، برگزاری مسابقات انتخابی و کسب سهمیه پیش روی فدراسیون‌های ورزشی قرار دارد. حالا باید دید فدراسیون تیراندازی با کمان در کشف استعدادها چه برنامه‌ای پیش رو دارد؟

انتهای پیام/س

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *